Ціни на слімбуки від

Формати фотокниг

При замовленні фотокниг з нашого фоторедактора Fotobookplus Ви можете вибрати один з п'яти форматів:

18x25

Вертикальна фотокнига з друкованою ламінованою індивідуальною обкладинкою (з вашими фотографіями). Друк здійснюється хімічним методом на фотопапері Fuji Crystal Archive. Максимальна кількість розворотів 25 (50 сторінок). Друкується на глянцевому або матовому фотопапері.

20x20

Квадратна (малий квадрат) фотокнига з друкованою ламінованою індивідуальною обкладинкою (з вашими фотографіями). Поліграфічний друк на папері Xerox Collortech + (170 г/м2). Максимальна кількість сторінок 60 з можливістю ламінації.

20x30

Вертикальна фотокнига з друкованою ламінованою індивідуальною обкладинкою (з вашими фотографіями). Можливий поліграфічний друк на папері Xerox Collortech + (170 г/м2) або друк хімічним методом на фотопапері Fuji Crystal Archive. Для поліграфічного друку максимальна кількість сторінок 60 з можливістю ламінації. Для фотопаперу максимальна кількість розворотів 25 (50 сторінок). Друкується на глянцевому або матовому фотопапері.

30x20

Горизонтальна фотокнига з друкованою ламінованою індивідуальною обкладинкою (з вашими фотографіями). Можливий поліграфічний друк на папері Xerox Collortech + (170 г/м2) або друк хімічним методом на фотопапері Fuji Crystal Archive. Для поліграфічного друку максимальна кількість сторінок 60 з можливістю ламінації. Для фотопаперу максимальна кількість розворотів 25 (50 сторінок). Друкується на глянцевому або матовому фотопапері.

30х30

Квадратна (великий квадрат) фотокнига з друкованою ламінованою індивідуальною обкладинкою (з вашими фотографіями). Можливий поліграфічний друк на папері Xerox Collortech + (170 г/м2) або друк хімічним методом на фотопапері Fuji Crystal Archive. Для поліграфічного друку максимальна кількість сторінок 60 з можливістю ламінації. Для фотопаперу максимальна кількість розворотів 25 (50 сторінок). Друкується на глянцевому або матовому фотопапері.