Фотокнига за 58 грн || Фото 10х15 за 1,90 грн. || Замовити і надрукувати фотокнигу >> Фотокниги + онлайн сервіс друку в Україні || FotoBook+

Часто замовляють

Зроби свою унікальну книжку

Реєструйся онлайн в фоторедакторі і створи унікальну книгу

Завантаж програму фоторедактор та створюй фотокниги

Фотокнига – нова можливість у сучасній фотографії.  Всім, звичайно ж, відомо, що таке фотоальбом. Але коли мова йде про фотокнигу, то не кожен скаже, у чому, власне, різниця. Основною ж відмінністю фотокниги від фотоальбому є те, що фотографії в фотокнизі друкуються безпосередньо на сторінках.

В минулому, щоб створити унікальний фотоальбом , доводилося прикладати чимало зусиль. Внаслідок використання недосконалого програмного забезпечення та обмеженості можливостей тогочасного  технологічного обладнання  результат не завжди виправдовував сподівання. Та час не стоїть на місці. Нові технології створюють нові можливості.  Сьогодні використовуючи сучасну програму фоторедактор  можна реалізувати  у фотокнизі все, що заманеться, всі свої ідеї, фантазії та мрії: від простих підписів, рамок і ефектів до складних колажів . У Вас є можливість  обрати тип та формат майбутньої фотокниги, самостійно створити дизайн обкладинки та внутрішніх сторінок.

Ось кілька ідей для фотокниг: весільна, шкільна, новорічна, дитяча, святкова, фотокнига-презентація, фотокнига-звіт.  А ваші фото щасливих моментів  з відпочинку або подорожей є прекрасною нагодою створити неперевершену фотокнигу.

Так як же створити фотокнигу? Це дуже просто! І ми гарантуємо, Вам обов'язково сподобається процес створення Вашої особистої фотокниги.

Пропонуємо два варіанти співпраці:

 1. Найпростіший, який не вимагає спеціальних знань: завантажити програму фоторедактор з нашого сайту, обрати тип та формат фотокниги, додати потрібні фотографії, та розробивши свій унікальний дизайн фотокниги надіслати готовий макет в друк.
 2. Самостійно зверстати фотокнигу згідно наших технічних вимог у програмі Photoshop, надіслати до нас макети, які ми і надрукуємо.

 Все у Ваших руках!

 • Якщо замовлення надіслано за допомогою автоматичної програми фоторедактор, наші фахівці ретельно перевірять кожну книгу на предмет наявності неприпустимих помилок. Це дозволяє отримати найкращу якість, чого і очікують наші клієнти.

  Макети, створені в програмі Photoshop, перевіряються лише на відповідність технічним вимогам. Жодного редагування, тільки якісний  друк.

  Який би варіант не був обраний, фахівці нашої компанії допоможуть вам отримати очікуваний результат.

  Дещо про відмінності в цінах. До вашої уваги запропоновано різні цінові категорії. З особливостями кожної із них ви можете ознайомитись тут.

 • Студія друку фотокнига – це якісне виготовлення класичних та поліграфічних фотокниг. Окреме вирішення для тих кому потрібні випускні альбоми, шкільна фотокнига. Варіант весільної фотокниги у вигляді слімбук або полібук дозволить зекономити кошти не втративши якості виконання. Наша компанія — це завжди конкурентноспроможні ціни, адже випускний альбом за ціною від 44 гривень або ж класична фотокнига усього за 184 гривень задовільнить і самих вибагливих клієнтів. Найвищу якість виконання гарантовано нашим багаторічним досвідом та найсучаснішим технологічним обладнанням.

  Відстань не перешкода. Сьогодні ми можемо доставити вашу фотокнигу у будь-яку точку України в найкоротші терміни.

  Особливістю нашої компанії є індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта. Тільки разом ми створимо фотокнигу вашої мрії .