Фотокниги оптом

Фотокниги оптом

Працюючи на ринку фотокниги ми завжди надаємо найкращі умови співпраці для обслуговування гуртових покупців. Важливо зауважити, що гуртова ціна в нас доступна вже від 5 примірників. 

Відділ по роботі з гуртовими клієнтами завжди готовий йти на зустріч любому Вашому побажанню. Це питання додаткової персоналізації (детальніше читайте тут), вирішення складностей, які виникають на етапі перевезень (в тому числі можливість використанні інших перевізників та способів доставки і оплати), консолідація декількох замовлень в одне відправлення. В окремих випадках витрати, пов’язані з логістикою, наша компанія бере на себе. 

Відділ технічної підтримки завжди готовий безкоштовно проконсультувати та надати поради по користуванню сайтом та завантаженням Ваших замовлень до нас. Крім того, в нас на сайті Ви можете завантажити готові psd шаблони для всіх форматів фотокниг. 

Виробничий відділ уважно вислухає Ваші пропозиції і побажання, щоб створити продукт, який найкраще відповідає Вашому задуму. Також можемо Вас запевнити, що ми приділяємо максимальну увагу термінам і якості виконання гуртових замовлень. 

Замовляйте в нас фотокниги гуртом і Ви будете приємно вражені результатом та обслуговуванням.