Fotobook+

Фоторедактор

Програма Fotobook+ призначена для створення фотокниг.
З її допомогою можна створювати альбоми з фотографіями, вибирати фони сторінок, додавати рамки, маски, текст, графічні елементи і ефекти. Можна змінювати розмір, кількість та розташування фотографій на сторінці.

Програма Fotobook+ є легкою у використанні, переконатися у цьому Ви можете переглянувши це відео.
Fotobook+ має багато додаткових можливостей, які можна не побачити з першого разу. Саме тому ми рекомендуємо ознайомитися з детальною інструкцією до програми.

Завантажити інструкцію

Готові розпочати?

Завантажити фоторедактор
*для клієнтів які завантажили фоторедактор до 01.11.2018 Завантажити оновлення Завантажити календарі

 Часті питання

В даній статті Ви можете знайти відповіді на найбільш часті запитання стосовно створення і замовлення фотокниги. Якщо Ви не знайдете тут відповіді на Ваше запитання, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково Вам допоможемо.

Q. Я завантажив Ваш фоторедактор, пробую встановити, а мені вибиває якусь невідомо помилку.
А. Скоріш за все Вам необхідно встановити Microsoft Net.Framework. Завантажити його можна тут. Якщо не допомогло, тоді зв’яжіться з нами, і наша технічна служба допоможе Вам.
Q. Звідки я можу завантажити Ваш фоторедактор у версії для Mac.
A. На жаль на даний момент фоторедактор Fotobookplus доступний лише у версії для Windows. Як тільки появиться Mac версія, ми Вас обов’язково повідомимо.
Q.A як взагалі відбувається процес створення фотокниги?
A. Найпростіший спосіб з цим ознайомитися - подивитися це невелике відео.
Q. Я створив фотокнигу, хочу замовити, що далі?
А. При відкритій фотокнизі натискаєте кнопку "Заказать" (третя зверху) і слідуєте підказкам. Після заповнення всіх даних програма автоматично відправить замовлення нам на сервер.
Q. При попередньому перегляді і при роботі у фоторедакторі мої фотографії не чіткі, хоча оригінали високої якості. Чому?
A. В програмі Ви працюєте із зменшеними версіями файлів (прев’юшками).Aле на друк відправляються файли в оригінальній якості. Зроблено це для того, щоб фоторедактор працював коректно навіть на слабких машинах.
Q. Деякі мої фотографії низького розширення. Як я знатиму чи достатньо вони якісні для друку?
А. Якщо фотографія має занадто низьке розширення і Ви її використаєте у фотокнизі, у правому нижньому куті появиться попереджувальний знак. Як варіант виходу з цієї ситуації, Ви можете просто зменшити розміри даної фотографії (до того моменту, коли попереджувальний знак зникне).
Q. Я замовив фотокнигу. Як я знатиму що з моїм замовленням все добре.
А. Після того, як наші менеджери завантажать і перевірять Ваше замовлення, на вказану Вами при замовленні електронну адресу прийде лист підтвердження. Як правило це займає 1-2 робочих дні.
Q. Як мені подивитися номер свого замовлення.
А. Відкрийте фоторедактор і натисніть кнопку "Открыть заказ". В табличці, яка появиться перед Вами, список всіх Ваших замовлень. Номер кожного замовлення вказаний в першій колонці. Це восьмизначний код, який складається із цифр та латинських літер.
Q. Моє замовлення не переслалося. Хочу повторно переслати,A програма пише, що дане замовлення вже було відправленне.
А. Відкрийте замовлення, тоді виберіть меню "Файл" і в ньому знайдіть пункт "Заказать еще один экземпляр". Програма стоврить копію Вашого замовлення, яку Ви можете редагувати або переслати такою, як вона є.
Q. Я не можу надіслати Вам замовлення - передача зупиняється на 9% і далі не йде. Що робити?
А. Скоріш за все передачу блокує Ваш антивірус/файєрвол, або у Вас в мережі є проксі-сервер. Є інший спосіб надсилання файлів. Детальніше в цій інструкції.
Q. Мені не достатньо Ваших стандартних фонів сторінок. Я хочу добавити свій фон.
А. Просто додаєте вибраний файл як фотографію, перетягуєте на потрібну сторінку чи розворот, клацаєте на ній правою клавішею мишки - "Размер изображения" - "Задать в качестве фона страницы" і вибираєте необхідний варіант ("Фон двойной страницы", "Фон левой стороны" або "Фон правой стороны").
Q.A як бути з кліпартами в форматі png.
А. Додавати кліпарти власноруч на даний момент неможливо. Якщо Ви просто додасте їх в системну папку, у Вас на комп'ютері вони будуть відображатися, але на друці - ні. В таких випадках зв’язуйтеся з нашими менеджерами для вирішення проблеми. 
Q. Я не знайшов тут відповіді на своє питання.
А. Зв'яжіться з нами і постараємося Вам допомогти.