Оплата і доставка

Оплата і доставка

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями:«Укрпошта» та «Нова Пошта»

Ви можете вибрати доставку на склад Укрпошта та Нова пошта, або замовити доставку до дверей кур’єром транспортної компанії (оплачується як додатковий сервіс). (ознайомитися зі списком складів та їх адресами можна тут)

Вартість доставки залежить від оператора, розмірів та ваги посилки. Термін доставки залежить від відстані до місця призначення. Граничні терміни доставки визначаються поштовими операторами Укрпошта та Нова Пошта

При оформленні замовлення з доставкою по Україні обов'язково вказуйте прізвище, ім'я та по батькові одержувача замовлення, контактний номер телефона. При відправці Укрпоштою, обов’язково вказуйте  поштовий індекс!!

Клієнти із статусом замовлень Базовий та Профі оплачують послуги доставки самостійно. Для клієнтів із статусом Преміум розроблена додаткова лінійка можливих способів доставки, детальніше  Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.  

Здійснюємо доставку фотокниг у Європу. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

Звертаємо Вашу увагу, що замовлення друкуються лише після повної передплати.

Термін виготовлення замовлення  узгоджуйте з менеджерами.

Реквізити для проплати

Одержувач ФОП Негрей Іван Васильович
р/р:UA923052990000026009033301349 в КБ "ПриватБанк"
МФО:338783 код за ЄДРПОУ:3069003059

після оплати повідомте!
Рахунок дійсний протягом 3 банківських днів !

сума до оплати з комісією банку 1%

Призначення платежу: оплата за фотокнигу замовлення № (тут вказуйте номер Вашого замовлення, сформований фоторедактором).

Зверніть увагу: не вказуйте в призначенні платежу "внесення готівки" без додаткової інформації, оскільки в такому випадку Ваше замовлення буде відправлене лише після додаткових уточнень.