Фоторедактор-online

онлайн-редактор

      Програма Онлайн-редактор призначена для створення макету фотокниги. Її особливістю, на відміну від Фоторедактора, є можливість працювати з будь-якого комп'ютера у будь-якому місці,  увійшовши у свій власний кабінет, попередньо створений при реєстраціїї в редакторі, ввівши свій логін і пароль. Ви працюватимете в онлайн режимі.

    Онлайн-редактор працює на всіх існуючих платформах, як Windows  так і iOS.

    Редактор легкий у користуванні, переконатись в цьому Ви зможете переглянувши відео. Онлайн-редактор має багато додаткових можливостей, які можна не побачити з першого погляду. Саме тому ми рекомендуємо ознайомитись з відеоінструкціями або переглянути відповіді на часті запитання стосовно створення і замовлення фотокниги.

     Якщо в процесі роботи у Вас виникнуть запитання, зв'язуйтесь з нами за телефоном

                                                 +380957794946

і ми обов'язково Вам допоможемо.

 Часті питання

В даній статті Ви можете знайти відповіді на найбільш часті запитання стосовно створення і замовлення фотокниги. Якщо Ви не знайдете тут відповіді на Ваше запитання, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково Вам допоможемо.

Q. Основні відмінності між фотокнигами  PrintBOOK, SlimBOOK та PhotoBOOK?
А. PrintBOOK або поліграфічна фотокнига друкується на звичайному крейдованому папері з можливістю глянцевої ламінації сторінок,  сторінки цієї книги друкуються окремо і після друку зходяться в корінець, тому розмістити одне фото на двох сторінках неможливо. SlimBOOK і PhotoBOOK друкуються на фотопапері цілими розворотами. Особливістю цих книг є розворот на 180 градусів, це важливо враховувати при створенні фотокниги. SlimBOOK друкується лише на матовому фотопапері, а PhotoBOOK може друкуватись як на матовому так і на  глянцевому фотопапері.
Q. Як я можу вносити корективи при створенні фотокниги?
A. Після вибору типу фотокниги, розміру, кількості сторінок і  теми фотокниги зверху у вкладці "Змінити режим редактора" оберіть режим "Фантазія", який дозволить Вам вносити корективи.
Q. Які відмінності між режимами " 5 кліків " і " Фантазія "?
A. Режим " 5 кліків " це режим автозаповнення, в якому Ви не зможете вносити корективи до макету обраної Вами фотокниги. Ви не зможете видалити фотоконтейнери чи елементи декору, видалити чи написати текст за межами виділеного для тексту місця.  Режим " Фантазія " дозволяє видаляти, зміщувати, корегувати будь-які елементи обраного Вами макету. Збільшувати та зменшувати фотографії. Добавляти текст, змінювати елементи дизайну. Фантазуйте і втілюйте свої ідеї в життя.
Q.Що таке "Безпечна зона"?
A. Рожева рамка по краям сторінки при створенні фотокниги позначає межі Безпечної зони, все, що знаходиться за цією межею попаде під обрізку з похибкою 2-3 мм. Якщо ви розмістите свої фото до Безпечної зони, є ймовірність, що по краям сторінки ви побачите фон, тому потрібно розтягнути фото трохи вийшовши за межі Безпечної зони.  За Безпечну зону обов'язково повинен виходити фон, як продовження сторінки, при умові, що він є в наявності. Включити "Безпечну зону" можна в "Режимі"  "Фантазія", вибравши вкладку "Сторінки"  і позначивши галочкою  віконечко  "Безпечна зона".  У поліграфічній фотокнизі PrintBOOK Безпечна зона відображається на кожній сторінці, так як цей тип книг друкується окремими сторінками, а не розворотами.  На відміну від PrintBOOK, такі фотокниги як SlimBOOK і PhotoBOOK - друкуються розворотами, тому все що знаходиться по центру фотокниги буде видно. Враховуйте це при створенні макету.
Q.A як можна витерти текст, змінити або створити напис там, де його не було, на будь-якій сторінці  фотокниги?
A. Перш за все перевірте режим в якому Ви працюєте, всі корективи і зміни при створенні фотокниги Ви зможете вносити лише в режимі "Фантазія", змініть режим у верхній вкладці. Якщо ви працюєте в режимі "Фантазія", тоді зліва на панелі вибору натисніть вкладку "Декор", після цього натисніть "Текст" і перетягніть любий із вибраних шрифтів на сторінку фотокниги, у Вас з'явиться віконечко, в якому Ви зможете писати з можливістю  редагування свого тексту. Якщо перед цим потрібно видалити рамки з текстом, як і  будь-який інший елемент  книги, Ви натискаєте на цей елемент і у сірому віконичку, яке з'явиться після натискання на елемент фотокниги, обираєте корзину і підтверджуєте видалення обраного Вами елементу.
Q. Я не знайшов тут відповіді на своє питання.
А. Зв'яжіться з нами і ми обов'язково  Вам допоможемо.