фотокниги Харків

фотокниги Харків

Ми знаємо безліч фотосервісів, що працюють тільки тому, що фотографія - актуальний і хороший спосіб заробітку. Впевнені, Ви теж. Саме тому нашим початковим  завданням було створити сервіс, до якого хотілося б звертатися знову і знову. 

Якщо ви вирішили довіритися нам і надрукувати свої фотокниги в м.Харків, будьте впевнені, що це ті фотокниги, образ яких ви плекаєте. Напевно вам потрібні барвисті колажі,  підходящі фони, стильні і іскрометні підписи, логічні добірки фото за емоціями, часом, змінами. 

Ми поважаємо ваш вибір і смак, тому не ліземо в процес створення фотокниги, якщо Ви самі знаєте, як вона повинна виглядати - завантажуєте фоторедактор, користуєтеся підказками, обрізаєте, розміщуєте, підписуєте, підбираєте фони і ефекти і відправляєте в друк. Ми перед друком просто переглядаємо книгу на наявність технічних помилок і виправляємо їх без тотальної зміни вашої книги.  Можемо підказати, як зробити краще і все це безкоштовно! 

У вас буде найкраща фотокнига в м.Харків. Краща для вас як спогад, найкраща для нас як продукт. Чекаємо ваших замовлень!