Що подарувати коханій на 8 березня?

Що подарувати коханій на 8 березня?

Фотосесія - яскравий і неординарний подарунок для коханої людини 

Подарунок коханій людині повинен бути не тільки красивим, але і таким, що запам'ятовується. 

Звичайно, навіть і такі банальні речі, як скарбничка, попільничка або гаманець можуть 

привести людину в захват. Але це не означає, що така людина не буде рада більш 

креативному подарунку. 

У сучасному світі на першому місці в числі оригінальних подарунків стоїть фотосесія. Такий презент точно не залишить улюблену байдужою. Але вибір такого подарунка зажадає від вас вирішення безлічі організаційних питань. Адже недостатньо вибрати фотографа і просто зробити знімки, як думає багато хто. 

В першу чергу, вам потрібно вирішити, який саме формат фотографій Ви виберете. Або це будуть тільки ваші знімки, або ж фотосесія разом з коханою 

Останній варіант більш популярний, але все-таки вибір залишається за Вами. 

Якщо Ви вирішили влаштувати спільну фотосесію, то обміркуйте заздалегідь її тематику. 

Погодьтеся, зовсім нецікавим буде просто сам процес фотографування. Набагато більш яскраві враження залишають фотосесії з будь-якою історією, яку ви спробуєте втілити в фотографіях - в цьому вам допоможе фотограф. Якщо тематична зйомка влаштовується спільно з коханою людиною, то логічно, що весь образ буде романтичним. Фотосесія може бути не тільки студійною, а й проходити на природі. Вирішальним фактором є ідея. Великою популярністю користується тема «викрадення»: чоловік зв'язує свою кохану і забирає її .. 

Одним з кращих варіантів є фотосесія на узбережжі. Дуже гарні фотографії виходять близько моря, і цей вибір цілком символічний - море асоціюється і з бурхливими почуттями, і з їх нескінченністю. Сам процес фотосесії біля моря завжди несе багато позитивних емоцій, а результат просто чудовий. Якщо Ви і Ваша друга половинка живете спокійним життям, любите романтику і цінуєте ніжність, то цей варіант прекрасно Вам підійде. 

Для пар, які люблять екстрим, краще буде приміряти на себе образ байкерів. Не забувайте, що тематика підбирається саме під темперамент того, для кого призначений подарунок. 

Якщо у вас є конкретна ідея - це вже половина роботи, але думка повинна втілитися в реальність. Перше, що тепер потрібно зробити - вибрати костюми і необхідні реквізити. В принципі, можна покластися і на вибір   професійної фотостудії , але він найчастіше обмежений, тому краще пошукати і підібрати все самому. Запитайте у своїх знайомих, чи немає у них костюмів, які підходять під вашу тематику, пройдіться по театрах і будинках культури. Найкращий варіант - звернутися в організацію, спеціально яка надає сценічні костюми в оренду. Правда, це зажадає від вас трохи більше витрат, але зате Вам буде надано великий вибір красивих нарядів і аксесуарів. Найкраще якщо костюми будуть  яскравими, але не занадто строкатими. 

Звичайно, ваші обличчя на фотографіях повинні бути красивими. Зверніться по допомогу до фахівця. Якщо ж немає можливості вдатися до послуг професіонала, то можна обійтися і своїми силами. Не забувайте про образ. Головне, не переборщіть з макіяжем. Вибирайте фотографа дуже ретельно: перегляньте портфоліо майстрів, розкажіть про свої думки. Фотограф повинен сказати свої коментарі, порадити, як буде краще, але в той же час не наполягати на своїй точці зору. Він обов'язково повинен виконати будь-яке ваше побажання. Якщо камера фотографа нова і дорога, то знімки вийдуть чудовими за своєю якістю. . Фотограф повинен сказати свої коментарі, порадити, як буде краще, але в той же час не наполягати на своїй точці зору. Він обов'язково повинен виконати будь-яке ваше побажання.  Як варіант, можна подарувати своїй коханій людині індивідуальну фотосесію. В такому випадку буде достатньо просто подарувати сертифікат. Для цього вам буде потрібно просто знайти фотостудію, яка надає сертифікати. Сплатіть його і сміливо даруєте. Власник вже сам вирішить, в якому стилі буде його фотосесія, а ви зможете допомогти йому з вибором костюмів 

Такий подарунок обов'язково порадує вашу улюблену людину, адже так багато людей мріють про професійну фотосесію .

Головне - пам'ятайте, що любов людини до самої себе - одна з її основних характеристик. І не варто соромитися, що ви закарбуєте себе на фотографіях, тим більше, якщо вони будуть зроблені рукою професіонала і розкажуть цікаву історію про вас і вашу кохану людину. 

Чудовим доповненням до подарунка стане фотокнига. Якісні знімки, зроблені на фотосесії дадуть можливість створити фотокнигу супер якості. А студія друку «Фотокнига» вам в цьому допоможе. Тут вже немає обмежень, ви можете створити як доступну поліграфічну фотокнигу, так і класичну фотокнигу, на папері шовк / металік / мат / глянець. Замовити  обкладинку з якісного італійського шкірозамінника. Втілити будь-які дизайнерські ідеї в фотоколажі. Нічого страшного якщо ви не володієте програмою Photoshop, спеціально для вас ми розробили фоторедактор для фотокниг, який допоможе вам зробити будь-яку фотокнигу. Якісний друк, термін виконання 1-3 дні. 

Подарунок у вигляді фотосесії з фотокнигою обовязково стане шикарним та унікальним подарунком.