Світлина. сімейна хроніка

Світлина. сімейна хроніка

Сімейні фотографії починаються з весілля. Потім подорож. Будинок. Робота. Поїздки на дачу. Прогулянка у парку. Гучні сімейні застілля з численними родичами. На всіх цих фотографіях щасливі очі. Немов має статися щось дуже хороше. Справжнє диво. Знову парк. Щедрий подарунок осені - теплий сонячний день. Вона в просторому світлому плащі, з оберемком жовтого лисття в руках. Наступна фотографія - незнайома цегляна будівля. Ряди порожніх вікон. І тільки в одному, на третьому поверсі - рідний силует. Посміхається, тримає на руках  скарб, загорнутий в пелюшки. Уф ... Все обійшлося. Все добре. Хлопчик. 

З цього дня фотографій стає все більше. Хочеться запам'ятати кожен день, кожну мить. Пройде час, і ці фотографії стануть містком в минуле. Смішні і забавні, вони збережуть пам'ять про першу усмішку, про смішний чепчик, про улюблену іграшку. 

У наш час зробити фотографію легко. Клац і готово. А ось ще років 30-40 тому це було не так просто. Людина, що захоплюється фотографією, чимось нагадувала середньовічного алхіміка. Законопативши всі щілини, завісивши щільними шторами вікна, він замикався в темній кімнаті. Запалював червону лампу, і в її слабкому примарному світлі возився з якимись проявниками  і закріплювачами. Цими чарівними розчинами він наповнював бачки для плівки, спеціальні ванночки для фотопаперу. Найменша помилка - і замість прозорої плівки, розділеної на чіткі акуратні прямокутники негативів, з бачка витягалася сіра злипла  змієподібна стрічка. Або на фотопапері замість поступово проступаючого  зображення, виникав раптом чорний прямокутник. Доводилося все починати спочатку. Це був трудомісткий, по-справжньому творчий, процес. Зазнавши невдачі, навіть непрофесійний фотограф вчився цінувати кожен кадр. Адже втрачену мить вже не відновиш. 

Тепер все інакше. Довіртеся професіоналам - ваші кадри стануть винятковими фотографіями від самих маленьких до найбільших. Студія друку «Фотокнига» використовує тільки якісні витратні матеріали. Не залишайте ваші спогади лежати на комп'ютері - зробіть їх надбанням всієї родини! 

Для гуртових покупців діє гнучка система знижок. Ви можете замовити друк на фотопапері Kodak Metallic, друк на полотні або друк великих форматів (до 30х90 см). 

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.