Часті питання

Популярні питання

В даній статті Ви можете знайти відповіді на найбільш часті запитання стосовно створення і замовлення фотокниги. Якщо Ви не знайдете тут відповіді на Ваше запитання, зв'яжіться з нами, і ми обов'язково Вам допоможемо.

 1. Я завантажив Ваш фоторедактор, пробую встановити, а у мене з'являється повідомлення про помилку.

А. Скоріш за все Вам необхідно встановити Microsoft Net.Framework. Завантажити його можна тут. Якщо не допомогло, тоді зв’яжіться з нами, і наша технічна служба допоможе Вам.

 1. Звідки я можу завантажити Ваш фоторедактор у версії для Mac.
 2. На жаль на даний момент фоторедактор Fotobookplus доступний лише у версії для Windows. Як тільки появиться Mac версія, ми Вас обов’язково повідомимо.

Q.A як взагалі відбувається процес створення фотокниги?

 1. Найпростіший спосіб з цим ознайомитися - подивитисяце невелике відео.
 2. Я створив фотокнигу, хочу замовити, що далі?

А. При відкритій фотокнизі натискаєте кнопку "Заказать" (третя зверху) і слідуєте підказкам. Після заповнення всіх даних програма автоматично відправить замовлення нам на сервер.

 1. При попередньому перегляді і при роботі у фоторедакторі мої фотографії не чіткі, хоча оригінали високої якості. Чому?
 2. В програмі Ви працюєте із зменшеними версіями файлів (прев’юшками).Aле на друк відправляються файли в оригінальній якості. Зроблено це для того, щоб фоторедактор працював коректно навіть на слабких машинах.
 3. Деякі мої фотографії низького розширення. Як я знатиму чи достатньо вони якісні для друку?

А. Якщо фотографія має занадто низьке розширення і Ви її використаєте у фотокнизі, у правому нижньому куті появиться попереджувальний знак. Як варіант виходу з цієї ситуації, Ви можете просто зменшити розміри даної фотографії (до того моменту, коли попереджувальний знак зникне).

 1. Я замовив фотокнигу. Як я знатиму що з моїм замовленням все добре.

А. Після того, як наші менеджери завантажать і перевірять Ваше замовлення, на вказану Вами при замовленні електронну адресу прийде лист підтвердження. Як правило це займає 1-2 робочих дні.

 1. Як мені подивитися номер свого замовлення.

А. Відкрийте фоторедактор і натисніть кнопку "Открыть заказ". В табличці, яка появиться перед Вами, список всіх Ваших замовлень. Номер кожного замовлення вказаний в першій колонці. Це восьмизначний код, який складається із цифр та латинських літер.

 1. Моє замовлення не переслалося. Хочу повторно переслати, а на екрані з'являється повідомлення , що дане замовлення вже було відправленне.

А. Відкрийте замовлення, тоді виберіть меню "Файл" і в ньому знайдіть пункт "Заказать еще один экземпляр". Програма стоврить копію Вашого замовлення, яку Ви можете редагувати або переслати такою, як вона є.

 1. Я не можу надіслати Вам замовлення - передача зупиняється на 9% і далі не йде. Що робити?

А. Скоріш за все передачу блокує Ваш антивірус/файєрвол, або у Вас в мережі є проксі-сервер. Є інший спосіб надсилання файлів. Детальніше в цій інструкції.

 1. Мені не достатньо Ваших стандартних фонів сторінок. Я хочу добавити свій фон.

А. Просто додаєте вибраний файл як фотографію, перетягуєте на потрібну сторінку чи розворот, клацаєте на ній правою клавішею мишки - "Размер изображения" - "Задать в качестве фона страницы" і вибираєте необхідний варіант ("Фон двойной страницы", "Фон левой стороны" або "Фон правой стороны").

Q.A як бути з кліпартами в форматі png.

А. Додавати кліпарти власноруч на даний момент неможливо. Якщо Ви просто додасте їх в системну папку, у Вас на комп'ютері вони будуть відображатися, але на друці - ні. В таких випадках зв’язуйтеся з нашими менеджерами для вирішення проблеми. 

 1. Я не знайшов тут відповіді на своє питання.

А. Зв'яжіться з нами і постараємося Вам допомогти.