Відмінності між фотокнигами

Відмінності між фотокнигами

ПОЛІГРАФІЧНА ФОТОКНИГА

Блок внутрішніх сторінок, надрукованих цифровим методом, на крейдованому папері, щільністю 170 г/м2, з можливістю глянцевої чи матової ламінації, у твердій або м'якій фотообкладинці з індивідуальним зображенням або виготовленій на основі сучасних шкірзамінних матеріалів.

КЛАСИЧНА ФОТОКНИГА

Блок внутрішніх розворотів друкується на високоякісному фотопапері Fujicolor Crystal Archive фотохімічним методом. Основою розворота класичної фотокниги може бути пластик або картон FastBind товщиною від 0,5 мм.
Базовою для цього типу фотокниги є фотообкладинка або ж широка гамма обкладинок виготовлених з використанням сучасних шкірзамінних матеріалів з різноманітними варіантами оздоблення.
Особливістю класичної фотокниги є можливість розгортання розворотів на 180 градусів.

СЛІМБУК

Блок внутрішніх розворотів друкується на високоякісному фотопапері Fujicolor Crystal Archive фотохімічним методом. Основою розворота слімбука є тонкий клейовий прошарок без додаткової основи.
Базовою для слімбука є фотообкладинка яка друкується цифровим методом або обкладинка виготовленна на основі сучасних шкірзамінних матеріалів. Особливістю слімбука є розгортання розвороту на 180 градусів.

ПОЛІБУК

Блок внутрішніх сторінок, надрукованих цифровим методом, на крейдованому папері, щільністю 250 г/м2, з можливістю глянцевої чи матової ламінації, у твердій фотообкладинці з індивідуальним зображенням.
Основою розворота полібука є тонкий клейовий прошарок без додаткової основи. Особливістю даного типу книги є розгортання розвороту на 180 градусів.

ПЛАНШЕТ З ФОТОДРУКОМ

Внутрішні сторінки друкуються цифровим методом на високоякісному фотопапері Fujicolor Crystal Archive фотохімічним методом, монтуються безпосередньо до фотообкладинки.

ПЛАНШЕТ З ЦИФРОВИМ ДРУКОМ

Внутрішні сторінки друкуються цифровим методом на крейдованому папері, щільністю 170 г/м2 з можливістю матової та глянцевої ламінації та монтуються безпосередньо до фотообкладинки.